Вивіз побутових відходів

Кушугумська селищна рада  повідомляє про необхідність укладення договору на вивіз побутових відходів!

Шановні жителі  селища Кушугум!

 Інформуємо Вас, що 08.02.2018 року Спеціалізоване комунальне підприємство «Вічність» визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території смт. Кушугум, а також затверджено тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів на території смт.Кушугум у розмірі:

  • для населення – 9,95 грн./міс. на одного мешканця (проживаючого);
  • для бюджетних організацій – 40,99 грн./куб.м.;
  • для інших споживачів – 53,46 грн./куб.м.

         Законодавчими актами  у сфері поводження з відходами передбачено обов’язкове укладання  договору на надання послуг з  вивезення  побутових
відходів  між виконавцем та споживачем (власниками або наймачами, користувачами, у тому числі орендарями, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок)  відповідно до Типового договору про  надання  послуг  з  вивезення побутових  відходів.        

Отже, запрошуємо до приміщення Кушугумської селищної ради для підписання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів представників юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та власників будинків (квартир) – одна особа від будинку (квартири), яка у договорі зазначить кількість фактично проживаючих мешканців будинку (квартири).

Документи, які потрібні для укладення договору:

  • паспорт власника будинку (квартири) чи представника;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) власника будинку (квартири);
  • будинкова книга;
  • для представника юридичної особи – документ, на підставі якого діє представник та реквізити юридичної особи, необхідні для підписання договору.

Наголошуємо, що відсутність договору про надання послуг на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів України «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях селища Кушугум, затверджених рішенням Кушугумської селищної ради № 6 від 29.12.2010 року, і тягне за собою адміністративну відповідальність, передбачену ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якою порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу на громадян  від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян      (від 340 грн. до 1360 грн.) і на посадових осіб, громадян — суб’єктів підприємницької діяльності — від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1700 грн.)

Телефон для довідок: (061) 223 — 43 — 45