Зміна тарифів на вивіз побутових відходів!

До уваги споживачів!

Спеціалізоване комунальне підприємство «Вічність» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів за послуги з вивезення побутових відходів на території смт.Кушугум у зв’язку з наступним.

Діючі тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів були встановлені рішенням виконавчого комітету Кушугумської селищної ради від 08.02.2018  року № 29 «Про затвердження тарифів на послуги  з  вивезення твердих  побутових відходів на території смт.Кушугум»,  у розмірі:

  • для населення – 9,95 грн./міс. на одного мешканця;
  • для бюджетних організацій – 40,99 грн./куб.м.;
  • для інших споживачів – 53,46 грн./куб.м.

Періодичність надання послуги для кожного споживача – щотижня.

До теперішнього часу зазначені тарифи не змінювалися, але за минулий період (2018 рік) суттєво зросла кількість сміття, що вивозиться – майже втричі від запланованого об’єму, що призвело до збільшення  прямих витрат СКП «Вічність» за рахунок  збільшення  кількості виїздів сміттєвозу до полігону (паливо, запчастини) та плати за захоронення відходів. Крім того, прямі витрати з оплати праці збільшуються за рахунок збільшення розміру мінімальної заробітної плати відповідно до законодавства.  

Отже, подальше застосування діючих тарифів не відповідає  фактичним витратам СКП «Вічність», що призвело до виникнення збитків.

Враховуючи вищевикладене, виникла об’єктивна необхідність коригувати тарифи на послуги з вивезення твердих побутових відходів  та встановити у розмірі:

  • для населення – 12,90 грн./міс. на одного мешканця;
  • для бюджетних організацій – 53,16 грн./куб.м.;
  • для інших споживачів – 69,35 грн./куб.м.

 Обгрунтовані зауваження і пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовому вигляді протягом 7 (семи) календарних днів з дати розміщення цього повідомлення за адресою: 70450, Запорізька область, Запорізький район, смт.Кушугум, вул.Соборна, 23 (де також можливо більш детально ознайомитись із структурою тарифів).