Профілактичний рейд ДСНС

25 листопада до Кушугумської селищної ради завітав головний інспектор відділу запобігання НС Запорізького МРУ ГУ ДСНС області Максим Шейко. Мета візиту — проведення профілактичного рейду з мешканцями селища на тему попередження пожеж у житловому секторі.

Почався опалювальний період. Тому зберігається небезпека травмування та загибелі людей внаслідок надзвичайних подій у побуті.

Співробітники ДСНС у ході бесід нагадують громадянам основні правила улаштування та експлуатації печей та теплогенеруючих апаратів, нехтування якими у цей опалювальний сезон призвело до пожеж на території області; про необхідність суворого дотримання алгоритмів використання електрообігрівальних приладів та газового обладнання.

Рятувальники вкотре звертаються до громадян з проханням подбати про власну безпеку, сумлінно ставитися до питань обігріву своїх помешкань, дбати за станом печей, газового та електричного обладнання. Посильте контроль за дітьми, аби запобігти їхнім забавам із вогнем. Безпека починається з вас!