Оголошено конкурс на створення офіційного гербу Кушугумської ОТГ

Виконавчим комітетом Кушугумської селищної об’єднаної територіальної громади оголошено конкурс на створення офіційного гербу Кушугумської ОТГ.
Метою конкурсу є визначення найкращих варіантів художніх вирішень герба Кушугумської селищної об’єднаної територіальної громади для його остаточного затвердження селищною радою.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача конкурсних робіт – з 01.12.2020 р. по 18.12.2020 р;
2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращого – з 21.12.2020 по 25.12.2020;
3 етап – підбиття підсумків, оголошення переможця – 25.12.2020 р.

Основними умовами конкурсу, окрім розроблення та створення герба, є збереження історичної та культурної спадщини селищ Кушугумської об’єднаної територіальної громади (Балабине, Кушугум, Малокатеринівка), ствердження звичаїв і традицій мешканців території, поширення інформації про Кушугумську об`єднану територіальну громаду, як про культурний, історичний та мальовничий край.
Переможець конкурсу на кращий ескіз герба територіальної громади отримає грошову винагороду в сумі 1500 (одна тисяча п’ятсот) гривень від голови громади – Володимира Сосуновського.

Роботи повинні бути представлені у форматі JPG (1200×1200 пікселів), а також у форматі PSD або AI.
Конкурсні роботи відправляйте на електрону пошту kushugumrada@gmail.com з приміткою «Герб для громади».