Cьоме засідання восьмого скликання Кушугумської селищної ради

01 квітня 2021 року відбулось сьоме засідання восьмого скликання Кушугумської селищної ради. Відкрив і провів сесію голова Кушугумської селищної ради В.С.Сосуновський.

У роботі сесії взяли участь 19 депутатів, 7 відсутні: Гамаюнова Вікторія, Виноградов Михайло, Ганущак Ігор, Мамковська Юлія, Завгородня Яна, Приходченко Ольга, Петренко Сергій.

На сесії розлянули основні питання черги денної, а саме «Про безоплатне прийняття у комунальну власність Кушугумської територіальної громади в особі Кушугумської селищної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області майна та закріплення його на праві оперативного управління за Комунальним некомерційним підприємством «Кушугумський центр первинної медико – санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області», «Про погодження робочого проекту «Реконструкція (ліквідація частини) гідротехнічної споруди – захисної (намивної) дамби піщаної загальною площею приблизно 171633 кв.м., за адресою: Запорізька область, Запорізький район, смт. Балабине, вул. Лісова, буд. 5, для відновлення сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану Балабинської затоки», «Про внесення змін та доповнень до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кушугумський центр первинної медико – санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області  на 2021 рік», «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора (головного лікаря) КНП «Кушугумський центр первинної медико – санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області», «Про затвердження Програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території Кушугумської селищної ради та отримують програмний гемодіаліз на 2021 рік», «Про затвердження Програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Кушугумської територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021-2023роки» та інші питання.

Порядок денний сьомої сесії  восьмого скликання Кушугумської селищної ради 01 квітня 2021р.