Результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

ІНФОРМАЦІЯ

про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту оренди нерухомого майна та іншого індивідуально визначеного майна

Конкурсна  комісія з  відбору суб’єктів   оціночної діяльності для  проведення незалежної оцінки об’єкта оренди нерухомого майна та іншого індивідуально визначеного  комунального майна, яка створена відповідно до розпорядження Кушугумського селищного голови від 28.04.2021 № 84/1, повідомляє, що рішенням комісії від 11 травня 2021 року, за результатами  голосування, визначено переможцем конкурсу з   відбору суб’єктів  оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкту  оренди нерухомого майна-нежитлового приміщення № 1, площею 50,3 кв.м, розташованого за адресою: 70435, Запорізька область, Запорізький район, смт.Балабине, вул. Миру, 25 та іншого індивідуально визначеного комунального майна, яке знаходиться на  балансі Кушугумської селищної ради, а саме: прилад для вимірювання очного дна «Ротекс 700» (2017 року випуску) та апарат УВЧ терапії «Ундатерм» (2017 року випуску)   ФОП Перевай Володимира Сергійовича.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта оцінки для розрахунку орендної плати та визначення ринкової вартості індивідуально визначеного комунального майна, яке знаходиться на балансі Кушугумської селищної ради

Вартість виконання робіт з оцінки складає 7800 (сім тисяч вісімсот) гривень 00 копійок, термін виконання робіт – 5 календарних днів.