Оголошення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора (головного лікаря)

Оголошення

18.05.2021 відбулося засідання  конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора (го овного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Кушугумський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області (далі-Комісія), яка створена відповідно до розпорядження Кушугумського селищного голови від 19.04.2021 № 76.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції, проведення співбесіди Комісія, шляхом поіменного голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора (головного лікаря) комунального некомерційного підприємства «Кушугумський центр первинної медико-санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області Курган Анастасію Петрівну, як таку, що відповідає встановленим вимогам.

Відповідно до п.38 Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 Комісія внесла відповідне подання Кушугумському селищному голові Сосуновському В.С. з рекомендацією призначити переможця конкурсу-Курган А.П., шляхом укладення контракту, на посаду головного лікаря вищезгаданого закладу охорони здоров’я.

Протокол засідання конкурсної
комісії № 3  та відеозапис (додається)