Призначено директора (головного лікаря) КНП «Центр Первинної медико-санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради

Напередодні Дня медика було призначено директора (головного лікаря) КНП «Центр Первинної медико-санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради

Протягом квітня-травня місяця 2021 року Кушугумською селищною радою з дотриманням усіх норм чинного законодавства, був проведений конкурс на зайняття вакантної посади директора (головного лікаря) Комунального некомерційного підприємства «Центр Первинної медико-санітарної допомоги» Кушугумської селищної ради.
З урахуванням відповідності всіх критеріїв, значних теоретичних знань та досвіду перемогла у конкурсі кандидатура Курган Анастасії Петрівни. Анастасія Петрівна захистила дисертацію за спеціальністю «Медицина» та має 11 наукових робіт. З новим головним лікарем вже укладено контракт.

Вітаємо з перемогою, Курган Анастасію Петрівну!
Переконані, що Ваш професійний досвід, енергія, управлінський талант і організаторські здібності дозволять Вам досягти значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту!