Ейфелеву вежу можна побачити не тільки в Парижі, а тепер і на території парку в Кушугумі

Кушугумська громада активно розвивається за всіма напрямками. Проте особливе місце займає благоустрій селищ, створення комфортних умов для відпочинку. Саме тому у самому серці Кушугумської громади з’являються все нові і нові арт об’єкти. Копії геніального творіння французького інженера Гюстава Ейфеля вже є у Києві, Харкові, Одесі, Бердянську, а тепер і в нашій громаді.
Символічно, що відкрили «Алею кохання» 14 лютого. У ній розмістилися одразу два цікавих об’єкти — пара сплетених металевих сердець висотою в півтора метри і «Ейфелева вежа» в мініатюрі висотою майже 8 метрів. А вже через кілька місяців у парку з’явилося ще одне об’ємне серце на якому мешканці та гості Кушугумської громади можуть залишити доказ свого кохання – скріпленого замку. Вночі «Алея кохання» грає новими барвами, адже всі об’єкти підсвічуються яскравими кольорами. Парк вже встиг за короткий період часу стати одним з найулюбленіших місць відпочинку та фото. Тож, як кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто раз почути». Ласкаво просимо в Кушугумську громаду!