Ситуація в громаді станом на 14.06.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 14 червня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.         

В школах тимчасово введена дистанційна форма навчання, дитячі садки не працюють.

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 09.00 до 15.00, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Сьогодні провели роздачу пакунків з гуманітарною допомогою в селищі Малокатеринівка для пенсіонерів та літніх людей, які потребують додаткової уваги. Загалом 100 пакунків.

Також працівники селищної ради сьогодні ще готували пакунки з гуманітарною допомогою для пенсіонерів та літніх людей, які потребують додаткової уваги. Загалом 200 пакунків.

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.

Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 14.06.2022 — 822 особи.


Сьогодні о 12:04 в селищі Балабине по вул. Матросова горів автомобіль, що перевозив худобу. Члени добровільної пожежної команди Кушугумської громади оперативно прибули і локалізували загорання! На допомогу була залучена одна машина ДСНС з міста Запоріжжя.


Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Т.в.о. селищного голови, Вікторія Кривенко