Ситуація в громаді станом на 16.06.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 16 червня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.

В школах тимчасово введена дистанційна форма навчання, дитячі садки не працюють.

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 09.00 до 15.00, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Сьогодні, соціально-незахищенні верстви населення, переселенці та всі, хто потребує отримали 1500 одиниць свіжого хліба. Разом з хлібом, люди отримали печиво. Видача хліба буде проводитись й надалі, з понеділка по п’ятницю.

Також сьогодні, працівники селищної ради, сформували пакунки з гуманітарною допомогою для інвалідів, безробітних, ліквідаторів ЧАЕС та категорії 80+. Загалом 155 пакунків.

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.

Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 16.06.2022 — 835 осіб.

Сьогодні о 5:31 надійшов сигнал до добровільної пожежної команди Кушугумської селищної ради, що на території дачного кооперативу «Мукомол» горить автомобіль.
Рятувальники добровільної пожежної команди своєчасно прибули на місце події та локалізували загоряння власними силами!

Сьогодні о 13:15 до рятувальників ДПК Кушугумської громади надійшов сигнал, що горить автомобіль поблизу нашої громади.

Рятувальники добровільної пожежної команди своєчасно локалізували загоряння!

Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Т.в.о. селищного голови, Вікторія Кривенко