Ситуація в громаді станом на 20.06.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 20 червня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.         

В школах тимчасово введена дистанційна форма навчання, дитячі садки не працюють.

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 09.00 до 15.00, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Кушугумська селищна рада за підтримкою Міського центру допомоги (м. Запоріжжя) по програмі World Food Programe (WFP, Всесвітня продовольча програма) продовжує безкоштовно роздавати хліб для соціально-незахищених верств населення, переселенців та всіх тих, хто потребує. З понеділка по п’ятницю для мешканців нашої громади привозять 1500 одиниць свіжого хліба. Разом з хлібом мешканці мають змогу отримати печиво та сухарі.

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.

Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 20.06.2022 — 842 осіб.

Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Т.в.о. селищного голови, Вікторія Кривенко