Ситуація в громаді станом на 23.06.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 23 червня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.         

В школах тимчасово введена дистанційна форма навчання, дитячі садки не працюють.

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 09.00 до 15.00, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Сьогодні, вкотре провели безкоштовну роздачу хліба для наших мешканців за програмою WFP (Всесвітня продовольча програма). 1500 одиниць свіжого хліба  отримали мешканці трьох селищ нашої громади. Кушугумська селищна рада висловлює велику вдячність Запорізькій обласній військовій адміністрації, Запорізькій обласній раді, Запорізькій районній військовій адміністрації, Запорізькій районній раді та Міському Центру допомоги (м. Запоріжжя) за співпрацю в отриманні гуманітарної допомоги.

Також продовжуємо роздавати пакунки з гуманітарною допомогою для внутрішньо-переміщених осіб, за підтримки WFP (Всесвітня продовольча програма) та Товариства Червоного Хреста України. Пакунки містять у собі макаронні вироби, рис, олію та м’ясні консерви. Вага одного пакунку майже 18 кг. 

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.

Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 23.06.2022 — 870 осіб.

Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Т.в.о. селищного голови, Вікторія Кривенко