Ситуація в громаді станом на 12.08.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 12 серпня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 08.00 до 16.45, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Сьогодні вкотре провели безкоштовну роздачу хліба для наших мешканців за програмою WFP (Всесвітня продовольча програма). Cоціально-незахищенні верстви населення, переселенці та всі, хто потребує мали змогу отримати 2000 хлібин.

Новоприбулі внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані в нашій громаді з 25.07.2022 року по 10.08.2022 року сьогодні отримали гуманітарну допомогу.

Для внутрішньо переміщених осіб, що віднедавна проживають на території нашої громади була організована роздача гуманітарної допомоги від WFP (Всесвітня продовольча програма) та видача гігієнічних наборів від NRC — Norwegian Refugee Council (Норвезька рада у справах біженців).

Продуктові набори містять запас продовольства для родини з 5 осіб, набори з гігієнічними засобами містять побутову хімію, засоби жіночої та чоловічої гігієни.

Також, завдяки співпраці Кушугумської селищної ради та фонду UNICEF Ukraine, ті внутрішньо переміщені особи, які потребували, отримали дитячу та дорослу постільну білизну, подушки та ковдри.

На території Кушугумської громади продовжується безкоштовна роздача жіночого та дитячого одягу Second Hand для переселенців, які через війну змушені були покинути свої домівки та для всіх тих, хто цього потребує.

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 12.08.2022 — 1060 осіб.

Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Тимчасово виконуюча обов’язки селищного голови, Вікторія Кривенко