Ситуація в громаді станом на 16.08.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 16 серпня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.         

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 08.00 до 16.45, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Сьогодні вкотре провели безкоштовну роздачу хліба для наших мешканців за програмою WFP (Всесвітня продовольча програма). Cоціально-незахищенні верстви населення, переселенці та всі, хто потребує мали змогу отримати 2000 хлібин.

На території Кушугумської громади продовжується безкоштовна роздача жіночого та дитячого одягу Second Hand для переселенців, які через війну змушені були покинути свої домівки та для всіх тих, хто цього потребує.

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.
Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 16.08.2022 — 1087 осіб.

Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Тимчасово виконуюча обов’язки селищного голови, Вікторія Кривенко