Ситуація в громаді станом на 08.09.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 08 вересня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.         

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 08.00 до 16.45, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Вчора, 7 вересня, до міжнародного дня благодійності у Кушугумській громаді пройшла масова роздача гуманітарної допомоги.

Завдяки співпраці Кушугумської громади з БФ «Помагаєм», гуманітарну допомогу мали змогу отримати 700 мешканців громади. Першочергово отримали допомогу – сім’ї зі статусом ВПО з дітьми, багатодітні сім’ї, сім’ї з дітьми інвалідами, сім’ї з дітьми до 18 років, особи зі статусом ВПО, а вже потім пенсіонери, малозабезпечені сім’ї, інваліди усіх груп, безробітні та всі охочі. Для діток благодійний фонд приготував веселого аніматора, який розважав малечу, поки батьки отримували допомогу (продовольчі пакунки, гігієнічні набори, аптечки з медикаментами першої необхідності). Cім’ї з дітьми отримували іграшки, підгузки, суміші та каші для малюків, дитячі аптечки, розвиваючи ігри, пакунки з продовольством, гігієнічні набори та дитячі аптечки.

Дякуємо фонду та спеціалістам за підтримку наших жителів. Цінуємо партнерство, спрямоване на соціальну підтримку!

На території Кушугумської громади продовжується безкоштовна роздача жіночого та дитячого одягу Second Hand для переселенців, які через війну змушені були покинути свої домівки та для всіх тих, хто цього потребує.

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.
Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 08.09.2022 — 1154 особи.

Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Cелищний голова, Володимир Сосуновський