Ситуація в громаді станом на 14.09.2022 р.

Шановні мешканці громади!

Суспільно-політична, економічна та військова ситуація станом на 14 вересня 2022 року в межах на території Кушугумської громади стабільна і контрольована.

Всі служби установ, організацій, які забезпечують життєдіяльність громади, працюють у штатному режимі.

Вивіз ТВП здійснюється згідно з графіком, СКП «Вічність» працює у штатному режимі.

Перебої з газо-, електро та водопостачанням відсутні.         

Комендантська година на території громади діє з 23:00 до 05:00, встановлено спеціальний режим світломаскування.

Стаціонарні відділення поштового зв’язку АТ «Укрпошта» працюють в штатному режимі з 08.00 до 16.45, з вівторка по суботу, відповідно до затверджених графіків.

Транспортне сполучення між м. Запоріжжя та населеними пунктами громади стабільно забезпечується перевізниками, відповідно до затверджених графіків.

На території громади створений та працює Координаційний центр гуманітарної допомоги, в кожному селищі внутрішньо-переміщені особи, малозабезпечені та сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах, мають змогу отримати гуманітарну допомогу.

Вчора відбулось нагородження з нагоди Дня фізичної культури і спорту. За любов до фізичної культури та здорового способу життя, сумлінну працю, популяризацію і розвиток спорту у Кушугумській громаді та з нагоди Дня фізичної культури і спорту були вручені подяки працівникам спортивної сфери.

Також вчора, 13 вересня, в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» відбулася реєстрація вимушено-переміщених осіб, що проживають на території Кушугумської ОТГ на одноразову грошову допомогу від Карітас Запоріжжя.
Соціальні працівники у приміщенні Кушугумської селищної ради провели реєстрацію бенефіціарів, які підлягали наступним критеріям:
✔️які мають статус ВПО (підтверджено довідкою після 24.02.2022 року)
✔️ВПО, які не отримували грошову допомогу від Карітас Запоріжжя та міжнародних фондів
✔️ВПО, чий дохід на 1 особу не перевищує 5400 грн. на місяць
Програму грошової допомоги реалізовано в рамках проєкту «Екстрена допомога та захист людей, які постраждали від конфлікту в Україні» за підтримки Nachbar in Not та Caritas Österreich

На території Кушугумської громади продовжується безкоштовна роздача жіночого та дитячого одягу Second Hand для переселенців, які через війну змушені були покинути свої домівки та для всіх тих, хто цього потребує.

ЦНАП на території Кушугумської громади працює в посиленому режимі.
Працівники соціальних служб продовжують допомагати своїм підопічним та внутрішньо-переміщеним особам, які прибувають до нашої громади.

Переселенців на території громади станом на 14.09.2022 — 1176 осіб.

Разом до перемоги. Зберігаймо спокій. Не піддаваймося паніці.

Cелищний голова, Володимир Сосуновський