Привітання до Дня працівників освіти

До Дня працівників освіти, сьогодні, голова громади Володимир Сосуновський відзначив педагогів та освітян за їхню роботу, досягнення та здобутки.
— Дорогі освітяни! Керівники дошкільних закладів, керівники середніх шкіл, вчителі — всі, хто причетний до освітнього процесу. Від щирого серця, з величезним задоволенням, вітаю з професійним святом — Днем працівника освіти. Бажаю віри в себе, віри в Україну і виховання наших дітей такими, яким ми хочемо бачити своє майбутнє. Наші діти — це наше майбутнє. Всіх з професійним святом! Слава Україні!, — привітав усіх освітян Володимир Сосуновський.
Також, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту – Вікторія Калниш звернулась з вітальним словом до представників закладів освіти, відзначила особливу роль учителів у становленні й вихованні особистостей дітей, подякувала всьому потужному освітянському фронту за сумлінну працю, які в таких складних умовах навчають та виховують дітей, наголосивши на самовідданості учителів у складний час.
Урочиста частина продовжилась врученням грамот, подяк та дипломів від Кушугумської селищної ради, відділу освіти, культури, молоді та спорту Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації.
Усі присутні були щиро вдячні за вітання.
Ще раз вітаємо зі святом! 🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦 Разом до перемоги!