Привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

Теплі слова вдячності старшому поколінню звучали з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.
Це свято покликане звертати увагу суспільства на проблеми літніх людей. Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина пам’ятала про свою історію, вшановувала і надавала підтримку людям похилого віку, адже вони найбільше потребують нашої турботи і уваги.
З нагоди цього свята, голова громади – Владимир Сосуновский та секретар ради Вікторія Кривенко привітали гурт “Лебідоньки” та членів організації ради ветеранів Кушугумської громади.
 – Я називаю цей день – Днем людей поважного віку. Але це свято – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності всім старшим жителям Кушугумської громади – батькам, ветеранам, пенсіонерам за вклад у розвиток громади, за багаторічну сумлінну працю, доброту та мудрість. – зазначив у своєму вітанні Володимир Сергійович.
Гості селищної ради згадували свою молодість – як працювали, відпочивали, ростили і виховували дітей, згадували сторінки свого життя без війни та щиро дякували за те, що їх пам’ятають та приділяють таку потрібну увагу.
Вікторія Кривенко у своєму вітальному слові зазначила, що організація ветеранів Кушугумської громади та гурт «Лебідоньки» найкращі та найактивніші. Також, вона від щирого серця привітала гостей з їх святом, побажала міцного здоров’я, гарного настрою, мирного неба над головою.
По закінченню зустрічі, усіх присутніх ще раз привітали зі святом та вручили продоволчі набори від селищного голови.