ЮНІСЕФ та АМУ допомогли організувати в Кушугумській громаді безпечний освітній простір

За даними ЮНІСЕФ, понад п’ять мільйонів дітей потребують гуманітарної допомоги через триваючу війну. Сотні шкіл, лікарень, дитсадків та закладів соціального захисту були зруйновані, а мільйони українців були змушені залишити свої домівки, втратили роботу або опинилися за межею бідності.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ) запустив програму прямої грошової допомоги для вирішення надзвичайних потреб, захисту та підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни на місцевому рівні. Ця програма ЮНІСЕФ дасть змогу посилити зусилля муніципалітетів у вирішенні гуманітарних і соціальних проблем місцевих жителів, зокрема сімей з дітьми. 

Кушугумська селищна рада Запорізького району Запорізької області в рамках реалізації проєкту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів муніципалітетам, які включені до ініціативи «Громади дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми, отримала цільову пожертву у розмірі 1 500 000,00 грн. за кошти ЮНІСЕФ на придбання обладнання для організації дистанційного навчання.

Три гімназії нашої громади за кошти цієї цільової пожертви закупили 13-теплових насосів, 20 ноутбуків, 18 рекуператорів та 4 БФП .

Від імені Кушугумської селищної ради  висловлюю щиру подяку Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні за підтримку та фінансову допомогу в сумі 1 500 000,00 грн в рамках спільного з Асоціацією міст України проєкту, завдяки чому в громаді   забезпечено безперервність освітнього процесу та підтримка сімей з дітьми, в тому числі внутрішньо переміщених осіб, які проживають на нашій території та є особливо вразливою до наслідків війни.

Дякуючи фінансовій допомозі учасники освітнього процесу  нашої громади мають вільний доступу до якісної дистанційної освіти та мають змогу перебувати в якісному освітньому середовищі. Маємо надію про подальшу співпрацю з нашими партнерами.