«Буревій» готується вибивати русню з української землі!

А щоб це робити швидко і якісно, потрібна підготовка, зокрема і фізична.
Військовослужбовці бригади будуть працювати в екстремальних умовах, під великими навантаженнями та в постійній готовності вести бій.
«Не завжди боєць, який йде на захист своєї Батьківщини, має якусь платформу фізичної підготовки. У нього є велике бажання захистити нашу країну. І ми надаємо йому такі вправи, які за короткий час приведуть його в тонус», – пояснює інструктор із фізичної підготовки Володимир.
Вправи з вагою власного тіла, зі стрілецькою зброєю та спорядженням, подолання смуги перешкод – усе це спрямоване на розвиток витривалості та сили гвардійців.
«Буревій» – готовий нищити ворога!
Доєднатися до Гвардії наступу можна на сайті http://storm.mvs.gov.ua/ або подати анкету через визначені Центри надання адміністративних послуг.
Отримати консультацію також можна за телефоном гарячої лінії 080 010 00 20
У Запорізькій області працюють 2 ЦНАПи, в яких представники НГУ, ДПСУ та НПУ можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:
🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27;
🔹Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.