Повідомлення від КП «Облводоканал» ЗОР

ПОВІДОМЛЕННЯ
від 26.06.2023р. 
для споживачів смт Кушугум, смт Малокатеринівка, смт Балабине

про публічну пропозицію (оферту) КП «Облводоканал» ЗОР щодо укладення з 01 серпня 2023р.

ПУБЛІЧНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ
про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем)

Завантажити Індивідуальний публічний договір

Перелік адрес будинків смт Кушугум, смт Малокатеринівка, смт Балабине за моделлю індивідуального публічного договору

Рішенням Виконавчого Комітету Кушугумської селищної ради від 22 червня 2023 року №107 «Про визначення виконавця послуг з централізованого водопостачання» КП «Облводоканал» Запорізької обласної ради визначено виконавцем послуг з централізованого водопостачання на території Кушугумської територіальної громади (смт Кушугум, смт Малокатеринівка, смт Балабине) з 01 серпня 2023 року.

Законом України №1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» передбачено, що договори про надання комунальних послуг є публічними, тобто не треба їх укладати індивідуально.

Згідно з ч. 1 і 2 ст. 633 Цивільного Кодексу України, публічний договір – це договір, в якому одна сторона взяла на себе обов’язок здійснювати надання послуг кожному, хто до неї звернеться. Умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів.

Публічна оферта – пропозиція суб’єкта господарювання, адресована будь-якій особі у відповідності зі статтею 633 Цивільного кодексу України, спрямована невизначеному колу осіб, укласти з ним договір про надання послуги на умовах, що містяться в публічній оферті.

Постановою Кабінету Міністрів України №85 від 02.02.2022р. внесені зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 05.07.2019р. №690 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення і типових договорів про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення», а саме: визначена та затверджена єдина форма типового індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем), що застосовується до споживачів (власників житлових, нежитлових приміщень), які приєднані до внутрішньобудинкових мереж багатоквартирних будинків та до споживачів (власників індивідуальних будинків садибного типу).

У зв’язку з прийняттям наведеного вище Закону, на виконання вимог Закону України «Про захист персональних даних», враховуючи зміни, які були внесені до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2021 року №808 «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам за індивідуальними договорами…», постановою Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 року №928 та керуючись нормами ч. 5 ст. 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, КП «Облводоканал» ЗОР оприлюднює дану публічну пропозицію (оферту) щодо укладення публічного індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (без обслуговування внутрішньобудинкових систем) (далі – Договір) для споживачів–власників (співвласників, користувачів) житлових та нежитлових приміщень в багатоквартирному будинку та для споживачів приватних (садибних) будинків.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на веб-сайті КП «Облводоканал» ЗОР співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем. Договір з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті виконавця послуги такий власник не вчинив дій щодо відключення (відмови) від комунальної послуги.

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках та індивідуальних будинках садибного типу, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або водовідведення або звертаються до КП «Облводоканал» ЗОР для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов публічного індивідуального договору.

У зв’язку з тим, що даний Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Договір розміщено на веб-сайті КП «Облводоканал» ЗОР у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього Договору кожної особи, яка отримує або звертається до КП «Облводоканал» ЗОР для отримання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення.