Генеральний план селища Кушугум

Генеральний план – це довгострокова стратегія, яка розробляється та затверджується в інтересах відповідної територіальної громади з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Одним із пріоритетних завдань Кушугумської селищної ради є впорядкування містобудівної документації. Основними та базовими містобудівними документами, без яких неможливий розвиток населеного пункту, є генеральний план та план зонування територій населеного пункту. Відтак, починаючи з 2015 року Кушугумська селищна рада займалась питанням виготовлення Генерального плану селища Кушугум та Плану зонування територій селища Кушугум.

В результаті плідної роботи, тісної співпраці селищної ради, організації-проектувальника ТОВ “Інститут Ефективних Технологій – Сателіт”, Відділу містбудування, архітектури та житлово-комунального господарства ЗРДА, та інших причетних організацій, до завершення 2017 року вдалось виготовити вказані документи.

Генеральний план селища Кушугум – це документ, який не лише відображає існуючий стан забудови, інфраструктури, обмежень та ін., але направлений і на розвиток селища. Відтак, відповідно до проектних пропозицій генерального плану значно збільшується площа території населеного пункту (оскільки в межі населеного пункту планується внести усі території Кушугумської селищної ради, які раніше були за межами селища). Це дасть можливість завершити процес забезпечення учасників АТО земельними ділянками під житлове будівництво. Також частину територій заплановано під громадську забудову та (в межах різних санітарних зон і обмежень) для об’єктів виробничого призначення – це так звані інвестиційно привабливі території. Це дасть можливість заохотити інвесторів для будівництва та розвитку інфраструктури. На теперішній час площа селища за існуючим адміністративним поділом складає 496,3 га, а запроектована зі зміною меж – 2330,52 га.

Так на засіданні архітектурно-містобудівної ради проект Генерального плану та Плану зонування територій селища Кушугум було погоджено.

Рішенням позачергової 21 сесії Кушугумської селищної ради 7 скликання від 31.05.2017 року №01 містобудівну документацію було затверджено.

Але робота в цьому напрямку не завершується.

З документами можна ознайомитись натиснувши на графічне зображення генерального плану та плану зонування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пояснювальна записка до
Генерального плану
                                                                  Пояснювальна записка
до плану зонування