Депутатський корпус

Депутати VIII скликання Кушугумської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області

  ПІБ, виборчий округ, контакти
1 Апостолова-Возниця Ольга Олександрівна

Округ II (Кушугум)

тел.: 097-488-58-85
e-mail: apostolova83@gmail.com

Апостолова Тетяна Олексіївна

Округ II (Кушугум)

тел.: 098-115-19-82
e-mail: apostolova1960@gmail.com

3 Вінніченко Жанна Вікторівна

Округ I (Балабине)

тел.: 097-730-95-24
e-mail: direktor@balabino-nvk.com.ua

4 Виноградов Михайло Михайлович

Округ II (Кушугум)

тел.: 097-354-82-73
e-mail: alixx.photo@gmail.com

5 Галянчук Микола Іванович

Округ II (Кушугум)

 тел.: 067-719-16-95

6 Ганущак Ігор Іванович

Округ I (Балабине)


тел.: 097-223-49-93

7 Гамаюнова Вікторія Миколаївна

За списком політічної партії «Єднання»

тел.: 098-842-23-07
e-mail: gamayunova.viktoriya@gmail.com

8 Грибова Надія Володимирівна

За списком політічної партії «Слуга народу»

тел.: 097-308-85-91
e-mail: nadegdahribova@gmail.com

9 Діденко Олена Іванівна

Округ III (Малокатеринівка)


тел.: 096-107-21-77
e-mail: elenadidenko888@gmail.com

10 Карабаджак Семен Петрович

Округ III (Малокатеринівка)

тел.: 050-809-18-71

11 Касілов Едуард Миколайович

Округ I (Балабине)

 тел.: 050-572-19-61

12 Кривенко Вікторія Сергіївна

За списком політічної партії «Опозиційна платформа — за життя»

тел.: 096-646-51-98
e-mail: viktoriy1408.1985@gmail.com

13 Курган Анастасія Петрівна

Округ II (Кушугум)

тел.: 096-859-65-91
e-mail: anastasiyadoc7@gmail.com

14 Мамковська Юлія Сергіївна

Округ I (Балабине)

тел.: 098-714-52-53
e-mail: julia.mamkovskaja@gmail.com

15 Недоруєва Ірина Леонідівна

Округ II (Кушугум)

тел.: 067-267-06-94

16 Парфьонов Євгеній Сергійович

Округ II (Кушугум)

тел.: 095-531-14-72
e-mail: parfonov1717@gmail.com

17 Завгородня Яна Юріївна

Округ II (Кушугум)

тел.: 067-664-41-59
e-mail: regina04042001@gmail.com

18 Петренко Сергій Леонідович

За списком політічної партії «Солідарність»

тел.: 067-861-12-13

19 Приходченко Ольга Іванівна

Округ II (Кушугум)

тел.: 098-844-41-71
e-mail: kushugumml@ukr.net

20 Растворцев Владислав Станіславович

Округ I (Балабине)

тел.: 095-121-32-47

21 Самсика Надія Михайлівна

Округ I (Балабине)

тел.: 050-454-86-89

22 Сап’ян Юрій Анатолійович

Округ II (Кушугум)

тел.: 067-584-48-94

23 Ткаченко Олена Анатоліївна

Округ II (Кушугум)

тел.: 096-288-01-33
e-mail: tkachenkoelena1971@gmail.com

24 Хітрова Тетяна Володимирівна

Округ I (Балабине)

тел.: 098-423-18-37
e-mail: hittvrhur@gmail.com

25 Шкрум Микола Володимирович

Округ I (Балабине)

тел.: 068-642-67-58

26 Ємельянова Олена Юріївна

Округ I (Балабине)

тел.: 067-745-29-08