Бібліотеки

    На території Кушугумської селищної ради працюють дві масові бібліотеки. Бібліотеки сучасні, затишні.  В бібліотеках  проводяться масові заходи: святкові вечори,  круглі столи, уроки. Також діють книжкові  та віртуальні виставки на різну тематику.

   Кушугумська селищна бібліотека №1 Розташована за адресою смт Кушугум Запорізький район вулиця Тельмана,23. Всього нараховуються за рік читачів 600 чоловік. (400 дорослих, 200 дітей), відвідування за рік становить  4 000 – 5 000( з появою комп’ютерів збільшилося відвідування користувачів), книговидача книжкового фонду 10 000 за рік. В 2012 році Кушугумська селищна бібліотека приймала участь у конкурсі «Бібліоміст» і перемогла, отримавши чотири комп’ютери.   При бібліотеці діють дитячі декоративно-прикладний гурток «Натхнення» (малювання, еко–вироби,  вироби з соленого тіста, декупаж, малювання на камені, робот дітей приймають участь у конкурсах та виставках) та краєзнавчий «Мій рідний край» ( діти знайомляться з історією рідного краю, здійснюють пошук інформації про рідний край).

   Кушугумська селищна бібліотека №2 розміщена в пристосованому приміщенні за адресою Вулиця Заводська буд. 26

   Бібліотека працює з 1972 року. Загальний фонд бібліотеки  становить 8748 екз. Обслуговує понад 500 читачів. При бібліотеці працюють гуртки:  краєзнавчий та декоративно-прикладний.